MENU

Kasetony reklamowe Katowice (Śląsk)


Kasetony reklamowe Katowice (Śląsk)

Szukasz przyciągającej wzrok reklamy i jesteś znużony tradycyjnymi materiałami, które zdobią niemal każdy budynek? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy nowoczesne rozwiązania w bardzo atrakcyjnej cenie. Kasetony reklamowe dla fim z siedzibą w mieście Katowice i nie tylko! Dopasowujemy ich kształty i wymiary, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie niezależnie od rodzaju logo i nazwy firmy. Wszystkie rozwiązania, które proponujemy opierają sią na wykonaniu z wysokiej jakości materiałów.

Szyldy i kasetony to nowy sposób reklamy, który zyskuje coraz większą popularność wśród klientów dużych, jak i małych firm. Grafika powierzchni ekspozycyjnej i dodatkowe efekty świetlne dają gwarancję wyróżnienia się i zyskania przychylnego spojrzenia potencjalnych klientów. Z jednej strony tego typu reklama jest widoczna, z drugiej nie eksponuje nadmiernie kolorów i wzorów, dlatego wpasowuje się w modny trend minimalizmu i podkreśla styl i elegancję firmy.

Wybierając naszą ofertę masz pewność, że zrobimy wszystko, by zaspokoić Twoje indywidualne oczekiwania.

Kasetony reklamowe produkowane w naszej firmie w Katowicach

Wykonujemy kasetony reklamowe w Katowicach, gdzie mieści się nasza siedziba. Ich końcowy ształt i wymiary zależą od potrzeb Twojej firmy. Do ich produkcji wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały, które gwarantują produkt najwyższej jakości. Dzięki dbałości o szczegóły mamy pewność, że nasze konstrukcje są solidne i wytrzymałe, niezależnie od warunków eksploatacji. Korzystamy z folii samoprzylepnej, plexiglasu, liter przestrzennych o określonej grubości, jak i kolorowego wydruku na bezbarwnej folii samoprzylepnej. Powierzchnie boczne szyldów i kasetonów wykonane są z profili aluminiowych lub plexiglasu, co gwarantuje stabilną konstrukcję.

Nowoczesne i efektywne kasetony reklamowe - Katowice

Nowoczesne i efektywne kasetony reklamowe to rozwiązanie, który skutecznie wyróżni Twoją firmę pośród innych. Wykonujemy: kasetony okrągłe, owalne, prostokątne płaskie, prostokątne tłoczone, prostokątne z kloszem, z giętym licem, jednostronne i dwustronne, pylony i totemy, itd. Dzięki różnorodności oferty mamy pewność, że jesteś w stanie znaleźć produkt, który spełni oczekiwania nie tylko Twoje, ale przede wszystkim Twojej firmy.

Kasetony reklamowe – obsługujemy Katowice i nie tylko!

Każda firma potrzebuje reklamy i każda firma ceni sobie swój wizerunek. Dzięki umieszczeniu szyldu reklamowego na elewacji budynku możesz zwrócić uwagę potencjalnych klientów, którzy całkiem przypadkiem znajdują się w okolicy Twojej siedziby. Wielkoformatowe kasetony reklamowe z wbudowanym podświetleniem to narzędzie o ogromnym potencjale. Wykonujemy konstrukcje klasyczne, prostokątne jak i niestandardowe kształty. Cenimy sobie wszystkie uwagi naszych klientów i zawsze oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Nasza firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkowania i projektowania kasetonów reklamowych dla klientów z Katowic jak i Śląska. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i dostępem do najlepszych na rynku materiałów, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Cieszymy się, że tak wielu klientów zaufało nam w procesie kształtowania wizerunku reklamowego swojej firmy.


Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem kasetonu skontaktuj się z nami: biuro@litery3d.pl