MENU

Pomoc / Przydatne informacje


Kolorystyka PCV spienione


Dibond to pierwsza na świecie aluminiowa płyta kompozytowa optymalnie odpowiadająca wymogom rynku reklamy. Jest produkowana nieprzerwanie od 1992 roku. Standardowa płyta składa się z dwóch aluminiowych okładzin o grubości 0,3mm oraz rdzenia z tworzywa sztucznego, dzięki temu uzyskała wielokrotnie przewyższające właściwości tradycyjnej blachy aluminiowej. Jest bardziej odporna na temperatury przez co nie faluje i utrzymuje doskonały wygląd przez wiele lat. Jest lekką wielowarstwową płytą o doskonałych właściwościach, nadającą się zarówno do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych.
Kolorowa powłoka to fabrycznie nakładany termoutwardzalny lakier farba proszkowa o bardzo wysokiej trwałości i odporności na działanie warunków atmosferycznych, mrozu, deszczu, promieni UV.
Właściwości: Płyta lekka i sztywna, Idealnie gładka i Odporna na zginanie, Łatwa obróbka przez zaginanie krawędzi, gięcie. Malowana proszkowo ma różne kolory dostępne w błysku lub macie a także w okładzinie srebrnej i złotej oraz srebrnej metalik. Przeznaczona do wykorzystania na rynku reklamy oraz aranżacji wnętrz.

Dibond
Dibond

Do produkcji naszych kasetonów reklamowych używamy płyt dostępnych w szerokiej palecie kolorów, formatów i grubości oraz w systemie doboru koloru. Wymiary płyt, z których wytwarzamy nasze produkty to 400 x 150 cm, 300 x 150, 200 x 300, 200 x 400cm. Przy tworzeniu naszych kasetonów stosujemy technikę frezowania i zaginania. Zastosowana i zaprojektowana grafika zostaje wycięta na komputerowo sterowanej frezarce CNC a następnie podklejona pleksi.  Grafika zostaje podświetlona modułami LED. Świeci się tylko wycięty element ponieważ sam materiał nie przepuszcza światła.  Nawet po obróbce materiał zachowuje swoją sztywność i gładkość. Kolorystyka płyty dibondowej