MENU

Pomoc / Przydatne informacje


Dostawa


WYSYŁKA KURIEREM

Zamówione produkty dostarczane są do klientów Firmami Kurierskimi, z którymi współpracujemy na zasadzie stałych umów. Maksymalna długość przesyłki nie może przekraczać 600cm. Przesyłka dostarczona jest w ciągu 1-2 dni od momentu jej nadania na terenie Polski, poza granicami kraju termin dostawy ustalany jest indywidualnie. Informacje o zmianach stanu przesyłki (przesyłka została przekazana do magazynu wysyłkowego / firma kurierska odebrała przesyłkę) wysyłane są do klienta drogą poczty elektronicznej. Kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia na teren posesji przesyłki cięższej niż 30kg.

UWAGA !!! Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są sprawdzane, a następnie starannie pakowane więc powinny dotrzeć do Państwa w idealnym i nienaruszonym stanie. Zalecane jest jednak sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera, gdyż przesyłka uszkodzona nie musi nosić zewnętrznych śladów uszkodzenia! Reklamacje na uszkodzoną przesyłkę nie będą uwzględniane jeżeli nie zostaną zgłoszone kurierowi (wypełnienie specjalnego protokołu).

WŁASNY KURIER

Istnieje możliwość odbioru zamówienia przez własnego kuriera, jednak w tym przypadku jedynie pakujemy i zabezpieczamy przesyłkę.

DOSTAWA NASZYM TRANSPORTEM

Przy większych realizacjach oraz wielkogabarytowych istnieje możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu, dostawy naszym transportem do Państwa firmy.

ODBIÓR OSOBISTY

Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy:
41-943 Piekary Śląskie
ul. Szmaragdowa 2