MENU

Pomoc / Przydatne informacje


Termin realizacji zamówienia


PROCEDURA

Po złożeniu zamówienia wyślemy na adres email fakturę VAT Proforma. Na podstawie tej faktury prosimy o dokonanie wpłaty na podane na fakturze konto bankowe. W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko oraz numer faktury VAT proforma. Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres mail, w celu przekazania zamówienia do realizacji.

UWAGI

Termin realizacji liczy się od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty oraz od momentu akceptacji danych dostarczonych przez Klienta i podpisania specjalnego zamówienia. Terminy realizacji są liczone w dniach roboczych.
7 - 14 dni roboczych: zamówienie standardowe, uzależnione od wielkości
14 - 28 dni roboczych: zamówienie niestandardowe, uzależnione od wielkości i stopnia skomplikowania realizacji.
Podane wyżej dni realizacji mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości w przypadkach niedostarczenia odpowiednich materiałów, braku kontaktu ze strony klienta, lub innych przyczyn. Czas dostarczenia przesyłki wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze. Za terminowość dostaw odpowiada firma kurierska realizująca przesyłkę. Przyjęcie towaru z późniejszym terminem realizacji na magazyn wysyłkowy nie jest równoznaczne z jego wysyłką w tym samym dniu.