MENU

Infolinia Polska: 536 979 687


Działamy na terenie całego kraju i nie tylko!


Kasetony świetlne, produkcja, realizacja


Szyldy i kasetony wykonywane są w kształcie i wymiarach dostosowanych do wymogów Klienta. Grafika powierzchni ekspozycyjnych może zostać uzyskana przy pomocy folii samoprzylepnej, plexiglasu, liter przestrzennych o określonej grubości np. 3 cm, bądź kolorowego wydruku na bezbarwnej folii samoprzylepnej. Powierzchnie boczne szyldów i kasetonów wykonane są z profili aluminiowych lub plexiglasu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: kasetony okrągłe, owalne, prostokątne płaskie, prostokątne tłoczone, prostokątne z kloszem, z giętym licem, jednostronne i dwustronne, pylony i totemy, itd.

Trudno wyobrazić sobie lepszą wizytówkę firmy, niż ta umieszczona na elewacji jej siedziby. Wielkoformatowe kasetony z wbudowanym podświetleniem są idealnym narzędziem do budowania własnej marki. Jedno lub wielokolorowe. Klasycznie prostokątne, lub inspirująco wygięte w niestandardowe kształty. Płaski albo wypukłe. Duże i niewielkie. Wykonamy dla Państwa kasetony wg dowolnego projektu – przygotowanego przez nas, lub dostarczonego przez klienta.

Wieloletnie doświadczenie, a także dostęp do najlepszych materiałów na rynku. Te dwa czynniki sprawiają, że kasetony podświetlane z naszej firmy nie mają sobie równych. Każdy, kto ceni sobie staranność wykonania, interesujący projekt, a także szybki, bezpieczny i niezawodny montaż, powinien skorzystać z naszej propozycji.

Zamówione przez Państwo kasetony mogą mieć dowolne kształty – być wycięte w kształt logo, lub  przybierać inne geometryczne kształty. Zastosowanie kolorowych, światło przepuszczalnych tworzy umożliwia uzyskanie bardzo ciekawych, świetlnych efektów. Oświetlenie kasetonów na długi czas wywiera mocne wrażenie, jednoznacznie kojarząc się właśnie z Państwa produktem lub usługą.

Składając zamówienie na kaseton reklamowy, otrzymują Państwo gwarancję produktu najwyższej jakości, a także pełne wsparcie przy jego montażu i późniejszej konserwacji (wymiana oświetlenia, czyszczenie, wymiana napisów w przypadku modyfikacji treści). Na życzenie klientów przygotowujemy bezpłatne wizualizację, które dają możliwość oceny efektu, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Krótki czas oczekiwania na realizację i przystępne ceny to kolejne czynniki, zachęcające do zakupu świecących kasetonów reklamowych.Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem kasetonu skontaktuj się z nami: biuro@litery3d.pl