MENU

Infolinia Polska: 536 979 687


Działamy na terenie całego kraju i nie tylko!


Litery blokowe


W środowisku reklamowym sformułowaniem LITERY BLOKOWE określamy znaki, napisy świetlne i niepodświetlane (bez podświetlenia), przedstawiające najczęściej logotyp lub samą nazwę firmy. Technika wykonania liter blokowych uzależniona jest od zastosowanych materiałów oraz tego gdzie dana napis blokowy będzie montowany. Wykonawstwo liter blokowych szlifujemy od ponad 8 lat i naszym klientom jesteśmy, w stanie zaproponować wiele rozwiązań, które wiernie odwzorowują przedstawiony przez nas projekt lub wizualizacje reklamową. Litery blokowe stosowane są zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz. Aby jednak wydłużyć okres ich trwałość stosujemy do ich produkcji materiały dedykowany.

Litery blokowe niepodświetlane


wykonane ze styrodurowej pianki, zabezpieczona farbą elewacyjną. Często na życzenie klienta lico litery zostaje doklejone z pleksi lub dibondu (tubondu).
Litery mocowane do elewacji są na kleju montażowym gwarantującym trwałe spojenie z elewacją.
Istnieje możliwość montażu liter za pomocą wkrętów

Litery blokowe (przestrzenne) świetlne LED

Boki tych liter wykonane sa z aluminiowej taśmy lub blachy (0,5-1mm grubości)
malowane na dowolny kolor z palety RAL
Lico litery wykonane z pleksa barwiona w masie (wycinana laserem)
Istnieje możliwość o oklejeniu plexi folią ploterową do podświetleń lub z wydrukiem solventowym
Żródłem światła liter blokowych są najczęściej diody led.

Polecamy diody firmy SAMSUNG i LG INNOTEK których trwałość gwarantuje do 100 000 h świecenia.

Energooszczędne diody LED, wykorzystywane do podświetlenia liter, przyczyniają się do zmniejszenia wysokości rachunków za prąd. Są także jednym z kroków do kształtowania  odpowiedzialnej, proekologicznej postawy firmy. Jest to bardzo ważne dla dzisiejszych klientów, którzy chętniej korzystają z usług i produktów firm, wykazujących dbałość o ochronę środowiska. 

Napis firmowy z liter blokowych

Litery blokowe styrodurowe

Montaż liter blokowych na śląsku

Blokowe reklamy podświetlane

Litera blokowa

Litery z plexi

Litery firmowe z bloku

Zastosowanie liter blokowych to słuszna decyzja. Logo firmy, nazwa, lub oznaczenia obiektów wykonane w technologii liter przestrzennych, pozwala uzyskać niezwykle elegancki efekt. Gra światła i cieni dodatkowo podkreśla oryginalny charakter tej formy reklamy, nadając jej wysublimowane piękno, docenione przez każdego obserwatora. Reklama z liter blokowych może cieszyć oko nawet wtedy, kiedy korzysta z prostych, geometrycznych kształtów. Zwracamy szczególną uwagę na fakt, że oferowane przez nas przestrzenne litery reklamowe mogą być zamawiane w wielu indywidualnych konfiguracjach – z wykończeniem z pleksi i innych materiałów, a także z podświetleniem. W praktyce umożliwia to pełne dostosowanie reklamy do identyfikacji wizualnej firmy, czyniąc z niej spójny element całej przemyślanej strategii reklamowej.

Zdając sobie sprawę z tego, jak wielka rola jest przed naszymi literami, do ich produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Uzyskujemy w ten sposób najwyższą jakość liter, charakteryzujących się dużą trwałością i odpornością.  Dzięki wykorzystywaniu materiałów o gładkich i nieporowatych powierzchniach, również utrzymanie liter w czystości nie sprawia problemu.