MENU

Infolinia Polska: 536 979 687


Działamy na terenie całego kraju i nie tylko!


Litery podświetlane LED


Litery święcące własnym światłem i podświetlane – z nimi będziesz widoczny zawsze i wszędzie.

Produkujemy różnego typu litery i znaki świecące. Litery świecące to bardzo efektowny i przyciągający wzrok potencjalnych Klientów sposób oznakowania Twojego firmy.

Oferujemy litery podświetlane:

  • Świecące przodem
  • Świecące przodem z aurą
  • Z aurą (świecące tyłem)
  • Z neonami (ze świecącym obrysem)
  • Neonowe
  • Blokowe
  • Kasetony z wyfrezowanymi literami

Doskonała widoczność to podstawowy wymóg każdej reklamy. Dobrze, aby taka widoczność była uzyskana ze smakiem, stylem i bez zbędnej pretensjonalności. Eleganckie, chłodne formy, a także stonowane lub żywe, energetyzujące kolory podświetleń. Tylko tyle wystarczy, aby podświetlane litery blokowe zaczęły przynosić Państwu zyski.

Litery blokowe z podświetleniem mogą być stosowane wszędzie tak, gdzie chcemy lepiej zaznaczyć swój obiekt. Samodzielne litery układające się w nazwę firmy, lub litery zamocowane do kasetonów z dodanym podświetleniem robią wielkie wrażenie na wszystkich, którzy będą je oglądać. W ciągu dnia wyglądają jak klasyczne przestrzenne napisy, w nocy przeobrażają się w przepiękne, świecące dzieła sztuki reklamowej.

Kolorowe iluminacje liter blokowych mogą być tworzone przez kilka dostępnych wersji podświetlenia. Od mocno zarysowanych krawędzi przy literach świecących przodem, aż do miękkiego tła rozlewającego się wokół napisu, uzyskiwanego dzięki podświetleniu z poświatą. Wyjątkowo ciekawy efekt można uzyskać stosując podświetlenie neonowe. Świecący obrys nawiązuje w tym przypadku do dawnej sztuki tworzenia zachwycających, kolorowych neonów.

Z przyjemnością zaprojektujemy dla naszych Klientów taką reklamę, która celnie wpiszę się w Państwa oczekiwania i potrzeby. Starannie wybrane materiały, a także oryginalne wzornictwo i niebanalne pomysły. W połączeniu z kolorowym podświetleniem, stworzy to wyjątkowo ciekawą formę reklamy, której będzie zazdrościła konkurencja i podziwiali klienci.

Zapoznaj się również z przydatnymi informacjami na temat tego produktu - POMOC / INFO