MENU

Infolinia Polska: 536 979 687


Działamy na terenie całego kraju i nie tylko!


Litery ze styroduru


Litery ze styroduru – wytrzymałe, lekkie, z potencjałem

Tworzymy litery przestrzenne oraz grafiki ze styroduru, możliwe jest zrealizowanie dowolnych kształtów o dowolnym rozmiarze. Styrodur (inaczej polistyren ekstrudowany) jest to materiał izolujący twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, stosowany w budownictwie. Jesteśmy w stanie wykonać:

  • z licem aluminiowym
  • z licem z pleksi
  • malowane
  • z licem z dibondu
  • z licem PCV

Produkcja styroduru polega na zmieszaniu granulek polistyrenu z dodatkami zmieniającymi jego barwę, poprawiającymi odporność na ogień itp. Produkt poddaje się działaniu wysokiej temperatury i ciśnienia. Do tak przygotowanego surowca dodatkowo wtłacza się gaz, który powoduje spienienie granulek polistyrenu. Otrzymana masa wydostaje się przez szczeliny do formowania na zewnątrz, gdzie następuje jej rozprężenie. Struktura otrzymanego materiału jest jednorodną pianą, o komórkach w formie wielościanów o nieregularnych kształtach i rozmiarach, ściśle przylegających do siebie. Brak osłabień pomiędzy poszczególnymi komórkami powoduje większą niż w przypadku styropianu wytrzymałość mechaniczną i podniesienie parametrów izolacyjności termicznej.

Są lekkie, wytrzymałe, oraz odporne na działanie skrajnych temperatur. Pozwalają się przy tym łatwo kształtować, zawsze pozostając jedną, zwartą strukturą o dużej wytrzymałości. Litery styrodurowe. Polecane wszędzie tam, gdzie jest potrzeba umieszczenia nazwy firmy lub oznakowania obiektu. Duże lub małe, kolorowe lub jednobarwne.

Z pomocą styroduru , można wykonać niemal każdy rodzaj reklamy – zarówno ten w postaci napisu, jak i grafik. Pomalowany styrodur przez bardzo długi czas zachowuje swoje pierwotne piękno, dodając wartości obiektowi, na którym został zamocowany. Litery ze styroduduru zawdzięczają swoją popularność olbrzymiemu potencjałowi, a także przystępnej cenie. Możliwość szybkiej obróbki, a także dowolność kształtowania, w tym również stosowanie niewielkich grubości styroduru. Stworzenie ciekawego efektu reklamy nie było jeszcze nigdy tak proste jak teraz.

Zapoznaj się również z przydatnymi informacjami na temat tego produktu - POMOC / INFO

Aby dodatkowo podnieść estetykę liter ze styroduru, polecamy wykończenie lica pleksą, aluminium lub dibondem. Materiały te mają twardą, błyszczącą powierzchnię, idealnie pasująca zarówno do małych, jak i dużych napisów. W każdym z przypadków zapewniamy szybki i profesjonalny montaż reklamy, również na dużych wysokościach i w trudnych warunkach.

Polecamy stosowanie liter ze styroduru wszędzie tam, gdzie liczy się estetyka, a zarazem czytelne oznaczenie miejsc. Poczekalnie, hale, atria, korytarze, recepcje, a także elewacje. Do każdego z tych miejsc możemy przygotować inne wizualizacje reklamy. Mogą one się stać zarówno ostatecznym projektem, lub punktem wyjścia do dalszych rozważań.


Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem liter ze styroduru, napisz na biuro@litery3d.pl