MENU

Infolinia Polska: 536 979 687


Działamy na terenie całego kraju i nie tylko!


Pylony reklamowe, totemy reklamowe


Firma nasza od dłuższego czasu produkuje pylony reklamowe oraz totemy reklamowe. Technologia zbliżona jest do produkcji tablic oraz kasetónów, jednak efekt końcowy jest znacznie ciekawszy.

Poniżej kilka naszych realizacji:

Pylon reklamowy dwustronny - jest to nowoczesna i bardzo interesująca forma zaznaczenia obecności firmy. Wykonany przez nas pylon nie zostanie niezauważony i będzie stanowił nierozerwalną część wizerunku firmy. Opieramy się na zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Pylon stosowany jest do wewnątrz i na zewnątrz budynku. Totem (pylon) reklamowypełni zazwyczaj funkcję prestiżowego nośnika reklamy bądź tablicy kierunkowej. Mamy możliwość wykonania jedno lub dwustronnych totemów z podświetleniem od wewnątrz. Taki nośnik jest bardzo czytelny i elegancki. Wewnątrz stosujemy stalową, bądź aluminiową konstrukcję obudowaną dibonbem lub malowaną proszkowo blachą. Frezowane elementy podklejamy plexą i podświetlamy świetlówkami bądź energooszczędnymi diodami LED. Pylon jest stabilny i lekki co umożliwia jego przenoszenie (np. codzienne wystawianie na zewnątrz sklepu lub w pasażu handlowym). Przy stosowaniu zewnętrznym pylon można zamocować do podłoża za pomocą kołka rozporowego lub szpilki stalowej, jeżeli zostanie umieszczony na trawniku.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem totemu, pylonu reklamowego (powitalnego) napisz i przedstaw swoje oczekiwania na biuro@litery3d.pl